Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet a gond a fogammal?

Mi lehet a gond a fogammal?

Figyelt kérdés
Kaptam időpontot a fogorvosomtol, de csak 1,5 mulva. Az egyik felső hatso tömött fogam, ami kb 12 eve lett tomve, nem fáj de ha megnyomom a nyelvemmel az inyt, genny jön belole es ioyen lüktető erzes. Maga a fog ránézésre epnek tűnik, egy kis dudort erzek folotte. A fulem is eldugul par napja. Mi történhetett a fogammal? Jart valaki hasonloan?

2020. jún. 16. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Tályog. Meg kellesz nyitni és antibiotikumot szedni. Röntgennel megnézik előtte valószínűleg,hogy az alatta lévő fogról van e a gyulladás aztán azt is kezelik
2020. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És elmondtad a fogorvosodnak is a problémát vagy csak időpontot kértél? Mert sürgősnek tűnik, el kéne kezdeni legalább a gyógyszert szedned rá.
2020. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az asszisztensnek mondtam hogy panaszom van egy tömött fogamnal és igy adta 1,5 hétre az idopontot.
2020. jún. 16. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha bp-i vagy akkor tudsz keresni olyan magánrendelőt, ahol sürgősséggel tudnak fogadni. Úgy keress rá, hogy sürgősségi fogászat, az ilyen rendelőkben van elég emberi erőforrás az ilyen esetekre is.
2020. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos Bacs-Kiskun megyéből vagyok :( Egy kis faluból és itt nincs sok lehetőség.
2020. jún. 16. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!