Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mivel lehet fogmosáson kivül...

Mivel lehet fogmosáson kivül ápolni a fogakat? Cukormentes rágó naponta egy jó?

Figyelt kérdés

Szeptembertől fontolgatom hogy veszek be napi egy rágót és az segít egézségben(fogaknak)

Ti szoktatok ez miatt szedni? Vagy más?


2010. aug. 1. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

LISTERING SZÁJVÍZ - ezt fogmosások után minden alkalommal

CORSODIL - akkor, ha netán gyulladt a fogíny (kéthetente lehet kúraszerűen használni)

FOGSELYEM

Mindezt nekem a fogorvosom tanácsolta.

2010. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem simán elég egy jó fogkrém mint pl a lakalut aktív (nem tudom hogy kell helyesen írni bocsi)

ja és én rágózni nem a fogak egészsége miatt szoktam

2010. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szájvizet felejtsd el, nagy átverés. Valójában elég a fogkrém.Ha utána még szájvizet használsz, a benne lévő alkohol miatt kiszárad a szád és még több baktérium kezd megtelepedni, hamar szájszagod lesz.

Cukor helyett xilit, sztevia, ebben nincs fehér cukor, így a szájban és a szervezetben élő káros baktériumokat nem tudja táplálni, valamint egészséges is, nincs fogroncsoló hatása.

Fogselyem alap.

2010. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

herbária szájvizet érdemes, van egy gyógynövényes, cserszömörcés, amit ajánlani tudok, ha már szájvíz, mivel gyógynövény kivonata ápolja az ínyt, és baktériumölő hatású, gyulladáscsökkentő, de nem alkoholos. Ezzel olyankor is öblögethetsz, mikor nem jut idő fogmosásra, de rossz szagú a szád ( csak ne feledd hígítani).

Egyébként egy jó fogkrém és két-három fogmosás elég.

2010. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!