Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a teendő , ha kaja maradék...

Mi a teendő , ha kaja maradék kerül a kihúzott fog belsejébe?

Figyelt kérdés
Ma húzták ki a hátsó fogam, ma kb két falatot ettem, a másik oldalt, de így is kerül valamennyi kaja maradék a sebbe. Piszkálni nem lehet, öblögetni sem. Lehetetlen , hogy ne kerüljön bele semmi.
2020. júl. 2. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy kis idő kell még visszahúzódjon, de szerintem inkább öblögetés, mint sem benne maradjon. Vagy esetleg rágó? Egyébként pedig foghúzás után csak pár órát kell várni az evéssel, az is amiatt mert a zsibbasztó hatása még benned lehet, de amint ez letelik nem lesz semmi baj. Szóval ehetsz, ihatsz. Ezt követően pedig ha fogat mosol óvatosan és kiöblíted a szád, akkor ki fog esni szerintem onnan a kajamaradék. Ne izgulj.
2020. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A sebet védi a vérdugó, gondolom annak a tetején van az ételmaradék, az majd kijön onnan ne csinálj semmit, ne öblögess, ne piszkáld.
2020. júl. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!