Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vannak olyan esetek, akiknek...

Vannak olyan esetek, akiknek van tejfoguk, de mar idosebbek/felnottek?

Figyelt kérdés

Ha igen, hány évesek?

Az a helyzet, hogy az orvos nekem mindenképpen inplantátumot javasol, de én nem akarok szenvedni a tejfogaimmal, ha azok épek, egészségesek. Mert szerinte biztos ki fognak esni.

Egy ismerősöm van, akinek vab tejfoga, de annak nem esett ki.



2020. júl. 7. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan, hogy megmarad. Alapvetően attól esnek ki gyerekkorban, hogy alulról elkezdi tolni az új fog. De neked gondolom az nincs. Ha mégis kiesik, majd ráérsz akkor az inplantátumra, nem?
2020. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerős 50 körül volt mikor a tejfoga kiesett (nem volt maradandó fog), de akkorra már eléggé szenvedett vele. Életed végéig nem valószínű hogy kitart a tejfog sajnos, nem arra van szabva.
2020. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ráérnék persze, nem is akarnám a hatsó fogaimat bántani, viszont fogszabalyzasra is Szuksegem lenne elol, azzal viszont A tejfogak kihullananak... nem tudom mi tevo legyek. Azt a megoldast az orvos nem fogadja el, hogy hidat tegyuk az elulso jo fogaimra.. pedig jelenleg azt preferalnam
2020. júl. 8. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!