Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez igaz vagy csak a felnottek...

Ez igaz vagy csak a felnottek mondjak a gyereknek?

Figyelt kérdés
Sokan mondjak,hogy megyunk a fogorvoshoz es nem erzel semmit amikor kihuzza.Ez tenleg igy van,hogy semmit de semmit nem erzel ha jol el van zsibbadva? vagy csak igy hulyitik a gyerekeket a felnottek?:D

2012. márc. 27. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha egyszerű húzásról van szó, injekcióval nem fáj, csak a nyomást lehet érezni, ahogy kicsit feszegetik.
2012. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hülyítik! A felnőtteknek is fáj! Nekem mindig fájt!
2012. márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kicsit fáj a huzás is, de az inyembe adott érzéstelenitő injekció az karvára fájt, de még mindig jobb mint egy jó kiadós fogfájás szóval fel a fejjel és irány a fogdoktor
2012. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Fájdalmat nem érzel,esetleg kellemetlen az,ahogy a szájüregben turkálnak.Az érzéstelenítő hatásának csökkenésével lép fel fájdalom,de kibírható.
2012. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
és hát igen.... az injekció beadása eléggé... kellemetlen.
2012. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eltérő,és a fogorvotól is függ,attól is hány injekciót ad,hova adja,milyen az injekció minősége,nem egy barátnőmnek nem fájt,nekem meg nagyon,nem zsibbadtam el hiába mondtam az orvosnak(bár csak egyet kaptam másokkal ellentétben és nem lepődnék meg ha a szavatossági ideje lejárt volna,itt eleve elég nagy kosz van,semmi higénia),de anyámnak több fogát is húzni kellett ő meg semmit nem érzet,alíg tudott beszélni úgy elzsibbadt,én ezt nem mondhatom el sajnos.
2012. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 yuda ***** válasza:
Párszor előfordult velem, hogy olyan dolog volt az ételembe, amire ráharaptam és pici darabka letört. Sosem mentem vele orvoshoz. Első napokban, talán egy -két hét olyan éles érzés, de utána , mivel rágásra használod, szép lassan visszakopik magától.
2012. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez sztem fogorvos függő.

Húzta hentes fogorvos a fogamat, beadott 2 injekciót, mind a kettőt egy pontba, mivel gyulladt volt a fog nem hatott, a doki nem hitte el.A rendelőtől 100m-re lehetett hallani hogy üvöltök a fájdalomtól.


A mostani fogorvosom régebben húzott egy fogamat, azt olyan szinten nem éreztem (körbe injekciózza a fogat, de még az injekció sem fáj) hogy nem hittem el amikor azt mondta hogy kész és rá szóltam hogy ne szívasson húzza már ki, aztán megmutatta a fogam hogy tényleg kit van.


Tegnap ismét húzott.Először amikor elkezdte kcsit fájt, ahogy megszisszentem fogott egy pisztoly szerű vala,it és azzal adta be a fogamba az érzéstelenítőt, után a húzást nem éreztem.

2012. márc. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem 3 éve gyökeret vésett ki egy doki. Úgy leinjekciózott, hogy semmit nem éreztem, még egy óra múlva sem!

2012. márc. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!