Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után...

Bölcsességfog műtét után hetekkel evés?

Figyelt kérdés
Az egyik oldalról kiszedték a felsőt, és az alsót is, viszont nyilván maradt még ott egy-egy lyuk, ami 4-6 hónappal a műtét után fog csak összeforrni. Lehet hülye kérdés, de azóta nem mertem azon az oldalon enni. Nem lesz semmi ha azon az oldalon is rágok? Nem fog begyulladni?
2020. júl. 8. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Dehogy lesz!

Nekem csak a bal felsőt szedték ki ugyan, pár hónapja. Pont a járvány beindulása előtt. De azon kívül, hogy utána egy rövid ideig fájdogált, semmi gond nem volt vele.

2020. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már 2 hét után tudtam ott óvatosan enni
2020. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Mi a helyzet veled?


Sajna nekem is varrták a bölcsességfog műtéte után, nekem 2 hétig kellett a varratnak bent lennie. Csütörtökön vették ki a varratokat, és az utolsó fogamnál, tehát a volt varrat helyénél látom a csontomat... Normális ez így?...

2020. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!