Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem fog hülyén kinézni ha...

Nem fog hülyén kinézni ha csak alul lesz fogszabályzóm?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek fogszabályzásra viszont csak az alsó fogsoromra kell. Fém lesz szóval eléggé látszani fog..van olyan ismerősöm akinek csak felül van plusz az emberek többségének is vagy felül van vagy mindenhol és kicsit izgulok, hogy nevetségesen fogok kinézni :/

2020. júl. 9. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de miért nem tesz felülre is? A harapás beállításához együtt kéne mozgatni a kettőt, és gondolom, ha bevállaltad az alsót, ami kevésbé látszik, akkor nálad nem esztétikai a probléma elsősorban
2020. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy mennyire látszik az alsó fogsorod ha beszélsz/mosolyogsz, de szerintem semmi para nincs vele. Nekem csak felül volt és hidd el én jobban ráfáztam :D Mert nekem volt még egy tejfogam viszonylag elől és ki kellett kapni, míg nem húzták oda a mellette levő fogat (1-2 hónap) nem volt ott semmi, ment össze a rés :D

Mégis imádtam amúgy én az egészet így visszatekintve és utána olyan mosolyod lesz sosem bánod meg. Nekem szerintem nem is állt rosszul egy kis ékszer volt.

2020. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D Igen velem is totál ugyan ez történt, hogy alul viszonylag elől a tejfogam mögé kinőtt a csont ezért azt ki kellett venni.. szóval így most ott van egy lyuk. ( plusz még a bölcsességfogam is kiműtötték alulról, ma szedték le a varratot szóval hetente járkálok fogorvoshoz :/ pedig eddig sose volt velük baj ) Sajnos nagyon látszik az alsó fogsorom... majd megkérem, hogy legyen felül is ha nagyon nembirom vagy áh nemtudom :c
2020. júl. 9. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az alsó nem annyira látszik, minta felső, amúgy teljesen mindegy.
2020. júl. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Egy ismerősömnek is ki kellett húzni az egyik alsó metszőfogát, ezért kapott csak alulra fogszabályzót, hogy a rést eltűntessék. Ha nem mondja észre sem venni amúgy :D

De ez teljesen egyénfüggő h kinek mennyire látszik. Nekem pl beszéd közben inkább az alsó fogsorom, mint a felső.

2020. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!