Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az egy éve gyökérkezelt fogam...

Az egy éve gyökérkezelt fogam elkezdett fájni. Ez hogyan lehetséges? Innen már csak a húzás van hátra? 😩

Figyelt kérdés
2020. júl. 19. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy másik fogaddal van a gond,csak kisugárzik a fájdalom .

Vagy a másik opció,hogy nem lett megfelelően gyökérkezelve a fogad .

A harmadik,hogy ciszta nőtt alatta,ez sajnos gyakori. És igen,akkor ki kell húzni,én is így jártam .

2020. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet újra gyökérkezelni is - volt rá példa. Persze csak egy jó fogorvos tudja megmondani, mi a teendő
2020. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!

Hát emlékszem az volt, hogy a rtg-n latszott vlami, amiről azt mondta az orvos, hogy mem tudja micsoda 😵

Egyébként gyerekkorom óta hozzá járok, mert nagyon hajlamosak sajnos a romlásra a fogaim, és eddig még nem volt semmi baj, pedig sok fogamat be kellett már tömni.

Ez egy olyan fog volt, ami be volt tömve, és egyszer csak iszonyat elkezdett fájni. Elmentem és kiderült, hogy tovább romlott (vagy valami ilyesmi), és gyökérkezelni kellett.

Azért aggaszt nagyon a húzás, mert ez a legnagyobb örlőfogam....:(

2020. júl. 19. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
jó fogorvos csak végesetben húz... nekem volt egy gyökérkez. fogam, ahol rezekálni kellett (gyökércsúcs-rezekció) - és megmaradt, rendben is van
2020. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igy van. Újra gyökérkezelés, rezekcio , cisztat is kiveszik ugy...en is meg ezekben remenykedem egy fogamnal
2020. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!