Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi történt az alsó brackettel...

Mi történt az alsó brackettel (fogszabályzás)?

Figyelt kérdés

Múlt hét szerdán voltam ívcserén. Kicsit több mint fél éve van fogszabályzóm, de csak most cserélték le az alsó ívet szűkebbre. Amit tudni kell, hogy eddig aligha igazodott a sorba a két alsó szemfogam, és ezért lett kisebb ívem most.

Az egyik oldalon már látszik, hogy kezd igazodni, viszont másik oldalon mintha teljesen kifordulna. Most vettem észre, hogy az ív sincs benne teljesen a bracketbe, mintha csak egyetlen ponton lenne ott, pedig eddig tuti teljesen a bracketbe volt.

Próbáltam lefotózni, remélem látszik a képen.


[link]


Miért jöhetett ki az ív hátsó fele? És miért kezd kifordulni és csúnyább lenni a szemfogam állása, mint azelőtt?



2020. júl. 24. 19:25
 1/1 anonim válasza:
szerintem, mivel túl szűk az ív, és erősebb, mint az előző, simán kijöhetett a bracketből. a másik kérdésre viszont sajnos nem tudok válaszolni, de hidd el, előbb-utóbb tökéletes lesz a fogsorod, nem éri meg ezen aggódni, hogy közben milyen, hogy melyik fog merre forog és ilyesmi, ez is hozzátartozik a folyamathoz, hogy rendbe álljanak a fogaid. :) <3
2020. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!