Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két különböző foghúzás?

Két különböző foghúzás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy hónapja kB kihuztak egy bolcsessegfogam ami mélyen szuvas volt. Műtéti úton szedték ki, varrtak is. Halistennek az egészből nem éreztem semmit. Most ugyanoda megyek a másik oldali bölcsességfoggal. Viszont parázok attól függetlenül most is 😔😊 volt olyan köztetek akinek a foghuzasok közt fájdalom terén volt különbség?

Félek hogy attól függetlenül hogy legutóbb nem fáj esetleg most fog.

Nyugtassatok meg. 😊



2020. júl. 27. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Te tudod a legjobban hogy pont olyan lesz mint amilyen volt.
2020. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én remélem hogy pont olyan lesz, csak azért hallani olvasni lehet olyan eseteket is hogy valaki az egyik foghuzast meg se érezte a következő már horror volt. Ezért paraztam be. De remélem a legjobbakat.
2020. júl. 27. 20:14
 3/3 A kérdező kommentje:
Aki esetleg erre jár és olvassa, megtortent a második bölcseségfogam műtéti eltávolítása. És halistennek semmivel nem különbözött az elsőtől, ugyanúgy fájdalommentes volt. Viszont az utána lévő idő mikor már kiment az érzéstelenítő most kicsit rosszabb. De túl leszek vagyok rajta és ez a lényeg.
2020. júl. 28. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!