Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog. Fáj ha kihúzzák?

Bölcsességfog. Fáj ha kihúzzák?

Figyelt kérdés

Felül kiáll az egyik metszőfogam kb. 2 miliméternyire:S

Február óta van kivehető fogszabályzóm, hát egy kicsi elváltozást tapasztaltam...viszont azt mondta a fogorvosom, hogy felül a két bölcsességfogamat feltétlenül ki kell húzni, mert akkor ha kinőnének újra előre tolnák az egész fogsoromat és megjobban kiállna a fogam. És már nekem kezd nőni kifele:S Mennyire fájdalmas ennek az eltávolítása?:S 16/L


2010. aug. 3. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb az enyémet is ki kell húzni. De inkább utóbb. Ugyanis megröntgenezték, és olyan kampós gyökere van, hogy szájsebészet lesz belőle. De ez én vagyok. Neked lehet, hogy könnyen kijön. Nem lehet általánosítani.
2010. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a szuri után semmit nem fogsz érezni!!! ne halogasd! egy kalappal!
2010. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sogornomnek kihuztak mind a 4-et de nem egyszerre 1-2 hetig agyba volt utana, meg napokig sirt a fajdalomtol. Szerintem utana fajhat, amikor elmulik az erzestelenites. Es bocs, ha megijesztettelek, csak keszulj fel, de ne felj, tul leszel rajta!
2010. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kihúztak már 2 bölcsesség fogamat...egyik se fájt...kaptam érzéstelenítő oltást aztán ennyi...sőt a másodiknál már pofán röhögtem a dokit :) :D :D
2010. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek a válaszokat!! Hát remélem nekem sem fog fájni:D
2010. aug. 4. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!