Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő alatt húznak ki...

Mennyi idő alatt húznak ki egy rágófogat?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben megy, kb 3-5 sec.
2010. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szuri, 5-10 perc várakozás és utána, ha minden rendben megy, akkor ahogy az első leírta.
2010. aug. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5-10 perc alatt elzsibbadt, aztán nekem kb. fél perc alatt kijött a fogam. De lehet hogy több volt, én kb. fél percnek érzékeltem.:)
2010. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszii.. szurit hova adják?
2010. aug. 4. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem írtad, hogy hol van ez a fog, nem lehet egyértelműen válaszolni erre. Ha alul van, akkor először hátulra, a fogsor mögé, majd a fog mellé kétoldalt. Ilyenkor a fél alsó állkapocs elzsibbad. Ha felül van, akkor több helyen körbeoltják a fogat az íny és a szájpadlás felől is.
2010. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
alul van
2010. aug. 4. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindegy hova adják. Az elsőt még picit érzed, a többi szurit már nem. Van olyan fogász, aki lidokaint sprayt fuj a szádba, és már attól semmit sem érzel.
2010. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!