Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 14 éves korban érdemes megment...

14 éves korban érdemes megmenteni (gyökér kezeltetni) egy rágófogat? Később úgy is probléma lesz vele és pár év múlva úgy is ki kéne húzni.

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:

attól függ, hol van


ha látszik nevetésnél, akkor érdemes

nekem már nagyon régóta (12 éve) megvan a gyökérkezelt fogam, jól sikerült korona van rajta

2011. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fogat megmenteni MINDIG érdemes
2011. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Maradó fog? Akkor mindenképpen meg kell menteni. Van olyan fogam, amit 24 éve gyökérkezeltek és szép, fehér, ép, nem lötyög.
2011. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy érdemes, van akiknek nagyon kibír egy gyökérkezelt fog, ráadásul a fogsorodnak se tesz jót, ha van egy üres hely, eltorlódhatnak.
2011. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Tudna valaki a 18. kerületben egy jó fogászt ajánlani??

2011. júl. 18. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem is voltál fogORVORnál (és nem fogásznál), akkor honnan tudod, hogy pont gyökérkezelni kell?
2011. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most vidéken nyaralok és itt mentem el a fogászatra. Az itteni orvos mondta, hogy vagy kihúzza vagy haza megyek és otthon kezeltetem.
2011. júl. 18. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!