Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Klion tabletta mellékhatások?

Klion tabletta mellékhatások?

Figyelt kérdés
Klion tablettát kaptam fogfájásra. Volt valakinél ettől a gyógyszertől mellékhatás? Ha igen, mikor és mi?

2020. aug. 4. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Fogfájásra Kliont?:D Ez komoly?
2020. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, arra is adják, nem csak nekem. Gyulladt fogra..
2020. aug. 4. 23:40
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Ne haragudj, de ezt nem veszem be. A Klion gomba és bactérium ellenes készítmény, de nem fájdalomcsillapító.
2020. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, kérlek akkor nézz utána, ha "ezt nem veszed ve". Valóban használják a gyógyszert fogászati betegségek esetén. Az előző antibiotikum nem hatott, ezért kaptam ezt. Olyan jó, hogy mindenre tudtok válaszolni csak a feltett kérdésre nem.
2020. aug. 5. 07:32
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
A klion tényleg nem fájdalomcsillapító ne szid le az előző válaszolót. A klion antibiotikum. Persze kaphatsz antibiotikumot fogfájásra ,vannak akik adnak,de annak inkább a fertőzés elkerülése a lényeg. Szedj be cataflamot is az legalább csökkenti a fájdalmat.
2020. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!