Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kieshet az első fogam? Nagyon...

Kieshet az első fogam? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Az egyik elsőfogamnál az ínyem fentebb csúszott, és kevesebb bőr (vagy nem tudom hogy nevezik) tartja, mint a másikat. Nagyon félek, hogy ettől kieshet az egyik elsőfogam. Még csak 14éves vagyok gyöngyörű lennék, mindenki csúfolna. Légyszives segítsetek nagyon félek. Egy elkeseredett lány:(:(:(
2010. aug. 4. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:

ezeket annyira birom : Egy elkeseredett lány:(:(:(

am. fogorvos tud segiteni mi nemnagyon

2010. aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Menj el fogorvoshoz.

Lehet egy ecsetelő megszünteti a problémád

2010. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, fogorvos megoldja, de csak akkor, ha azonnal mész, és a folyamat még visszafordítható. Minél tovább vársz, annál kisebb az esély.
2010. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. De szerintetek kieshet? Reggel megyek is fogorvoshoz.
2010. aug. 4. 12:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Én is attól szenvedek, amitől te! Ínysorvadás, bár ha nem tartós, akkor csak ínygyulladás, vagy az íny valamilyen hiánybetegsége áll a háttérben! Nem fog kiesni a fogad, a fog nem pár centis, hanem nagyon hosszú fognyaka van felfelé, az íny által takart területben! Kiesni nem fog, csak ha kezeletlen marad, és hagyod sorvadni! Úgyhogy menj el a fogdokihoz, mutasd meg neki, és ő felír valamilyen szájvizet, ami helyrehozza. Én is szájvizet kaptam, esténként öblögetnem kellett vele.
2010. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
begyulladt az ínyed, de nem fog kiesni. foggyökér is létezik ..:)
2010. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, megnyuktattatok. Milyen szájvizet irt neked fel az orvos? Cserszömörcéset? Mert nekem azt javaslolták, de reggel megyek az orvoshoz.
2010. aug. 4. 23:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ínygyulladásom, és én Listerine nevű szájvizet használtam rá + még a Meridol fogkrémet, és a 2 együtt nagyon jól hat, el is múlt tőle a gyulladásom teljesen! Na, és mi lett? Mesélj! Voltál ma reggel a fogdokinál? Mit mondott rá?


24/N

2010. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ínygyulladás, és a cserszömörcés szájvizet ajánlotta, nagyon rossz az íze, de muszáj. :)
2010. aug. 5. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!