Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után fáj nyomásra,...

Foghúzás után fáj nyomásra, száj összezárására a húzott fog előtt lévő fog. Ez normális?

Figyelt kérdés
Felső hetes fogam lett kihúzva, gennyes volt, a gyulladást kiszedték, kitisztították, a sebet összevarták. Nagyon nehezen jött ki a fog, sokat lett apránként feszegetve, egy darab benne maradt így is a gyökérből, amit szintén kiszedtek. Az előtte lévő fogam tömött fog, de a húzás előtt semmilyen problémám nem volt vele, a húzás óta (tegnap délután óta) viszont, ha összezárom a számat néha kicsit, ha elkezdek nyomást kifejteni, egyre jobban fáj. Másnak is volt ilyen? Lehetséges, hogy csak a seb fájdalma sugárzik át? Kétszer volt korábban foghúzásom életemben, de egyik esetben sem volt ilyen, igaz, azok nem lettek feszegetve.

#foghúzás #mellette előtte lévő fog fáj
2020. aug. 13. 19:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve, fáj az arcom is azon az oldalon, viszont kicsit esetleg duzzadt is, nem nagyon.
2020. aug. 13. 20:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen termeszetes. 1 het kell mire helyrejon. Nekem is volt ilyen. Fajt az elotte levo fog. De elmult.
2020. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. 1-2 hétig fájt a mellette lévő fogam.
2020. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem minden fájt két hétig foghúzás után. Vegyél be gyógyszert ha annyira rossz. Idő kell neki mire elmúlik.
2020. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!