Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lassan 2 honapja gyulladt a...

Lassan 2 honapja gyulladt a felso középső es oldalsó metszőfogaimon az inyem, nem használ semmilyen öblögető. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

A fogdoki csak a fogkovet szedte le ami amugy tökre minimális volt, viszont eltelt két hét es azota se múlik. Oblogettem már mindennel (curasept, corsodyl), de semmit nem használtak. Nagyon el vagyok keseredve, erzem hogy evesnel, ivásnál mozog is kicsit. Mit csináljak hogy elmuljon?

Amugy látványra nem vészesen néz ki, viszont az egyik metszőnél nagyon minimálisan fel van huzodva az inyem.

31.-re kaptam masik dokinál idopontot. Felek hogy kifutok az időből es elveszitem fogaim:((



2020. aug. 14. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Parodontológus tud segíteni, ha ínysorvadáson, ínyvisszahúzódásod van és mozog is a fogad. Addig is míg orvos nem lát, vegyél Gengigel gél, nekem ez az egy használt amikor ilyen gondom volt, naponta 5ször kell bekenni és meglátod javulni fog elég hamar, drága, de megéri megvenni.
2020. aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!