Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzás előtti foghúzás/...

Fogszabályzás előtti foghúzás/tömés?

Figyelt kérdés
Szeptemberben lesz állandó fogszabályzóm viszont nem mondtak semmit, hogy kell-e valamit csinálni a fogammal. A fogszabályzó fogorvosom előtt a „rendes" fogorvos azt mondta nincs rossz fogam , viszont ha belenézek a tükörbe én látok pár szuvosodást....... Vélemény?

2020. aug. 15. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fogszabályzós doki szólni fog , ha van gond amit meg kell csináltatni .

Nekem hála tömni nem kellet egy fogamat sem . Összesen 4 fogam lett ki húzva fent két 4-es , lent két 5-ös .

Fél éve van fent mind a két soron az állandó fogszabályzóm és már nem lehet észre venni , hogy lett ki húzva fogam .

Amiatt kellet húzni , hogy legyen hely a többinek és szépen sorba lehessen rendezni ahogy kell .

2020. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából nekem 3 éve van éjjelim csak most megelégeltük, mert a fogaim is kezdtek letörni a mélyharapásom miatt (ezért is mentünk el fogorvoshoz ő meg azt mondta csak fogszabályzóval lehetséges helyrehozni) . Nem tudom, mert van 4 fogam ami be van tömve, de láttom, hogy az oldalán kezd szuvasodni,illetve kicsi fekete pöttyök,meg több fogamnak vannak kicsi fekete részei a bölcsesséhfogaim sem a legjobbak, szóval fogalmam sincs szerintem azok nem egészségesek. Legközelebb szeptemberbe megyek akkor állítólag már felragasztják, de úgy lett kérve, hogy majdnem sínt kaptam viszont beszéltem pár fogszabályzós barátnőmmel aki azt mondta, hogy az csak megtartja nem teszi helyre ezért anyukám felhívta és így adtak időpontot, meg meglett beszélve, hogy állandó , olyan fémes (nem tudom a pontos nevét 🤣) lesz.
2020. aug. 15. 13:41
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A fogorvos konzultáción kellett volna mondja, ha tömni vagy húzni kell.

De valószínűleg később fog szólni, hogy előbb kifúrná és tömné valamint hogy foghúzásra szükség van-e.

2020. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!