Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nyíregyházán aranyos fogorvost...

Nyíregyházán aranyos fogorvost keresek! Tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

16 éves leányzó vagyok. 2-3 éve történt egy akkora törés az életembe, ami a földhöz taszított. Nem foglalkoztam magammal, elfordultam mindenkitől és magamba zárkóztam. Kb egy éve, amikor is gimibe jelentkeztem, eldöntöttem, hogy visszakapom a régi életem. A felesleges kilókat leadtam, a barátaimmal újra elkezdtem -beszélgetni, nyitott lettem a világ felé. Minden szupi volt, kivéve a fogaim. Rettenetesen szégyellem, de 4 lyukas fogam van. Most jutottam le oda, hogy leküzdöm a fogorvos felelnem és rendbe rakom magam. Viszont van egy kis bökkenő! Ez az egész vírus helyzet eeléggé befolyásolta a családi kasszát. Szóval aki tudd egy aranyos, kevésbé fizetős fogorvost, aki tudd segíteni, annak igazan hálás lennék.


Tisztelettel: Egy "újjászületett lány"


U.i.: Fontos lenne, hogy a fogorvos tényleg türelmes és aranyos legyen. Sajnos rohadt parázós vagyok és már ájultam is el fogorvosi rendelőben. :(



#fogorvos #egykispisisleanyzokersegitseget
2020. aug. 17. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

A te kedvedért egyik se fogja olcsóbban megcsinálni, sőt lehet többet is kér.

Ha meg elmondod hogy milyen debil vagy még el is zavar.

2020. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a cuki kommented
2020. aug. 17. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos nem vagyok nyíregyházi, és bocsi az offért, de úgy éreztem muszáj ezt leírnom. Először is szívből gratulálok! Nagyon erős vagy, iszonyatosan büszke lehetsz magadra, hogy nem adtad fel, és rendbehoztad az életed! Csak így tovább! Sok sikert kívánok a továbbiakhoz! :)
2020. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Orosz Márta. Nagyon rendes és nagyon aranyos, nem tudom mondjuk hogy árban milyen.



És ez nem annyira ide tartozik, de brutál felnézek rád azért amit most végigcsinálsz és azért amit végig csináltál eddig, nagyon inspiráló. Gratulálok! Fúhhh nagyon felnézek rád tudom hogy milyen nehéz. Sok sikert a továbbiakban és remélem hogy tudtam segíteni! <3

2020. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!