Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sírtatok már fogorvosnál?...

Sírtatok már fogorvosnál? Mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Múltkor elsírtam magam az injekciónál. Fájt is de inkább csak megijedtem az érzéstől. Nem sok fogászati tapasztalatom van még. A doki leteremtett hogy ezt most hagyjam abba, semmi okom rá, felnőtt nő vagyok...stb. Utána fúrta és kiidegelte a fogam. Ez gond nélkül ment, nem fájt semmi jól bírtam. A végén amikor adott új időpontot megjegyezte hogy reméli legközelebb nem rendezek neki drámai jelenetet. Igazából a megjegyzése nélkül már rég túlléptem volna az egészen, de így most inkább szégyellem magam és rossz érzéssel megyek majd vissza.


A kérdést azért írtam ki mert érdekel mennyire különleges/gáz/vérciki az esetem. Ha a doki így kiakadt akkor nagyon egyedi lehet. Nos, sírtatok már fogorvosnál? Vagy rendeztetek egyéb "drámai jelenetet"? Mi volt az orvos reakciója?



2020. aug. 25. 04:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen , átérzem amit leírtál. Szóval én nem csak sírtam hanem reflex szerűen a doki combjába 'kapaszkodtam' kezelés közben és észre se vettem :D . Nagyon aranyos volt a doki és hagyta, utána jót nevettünk.
2020. aug. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hala az egnek a legutobbi allami fogorvosom egy fiatal ferfi volt es annyira kedves volt. Mindig mindent elmondott, odafigyelt ram, es mondta, ha barmi kellemetlen jelezzek a kezemmel, emeljem fel es megall.


Igazabol ertem, mi a baja a te dokidnak, de nem kene igy viselkedni veled, hanem pont hogy javitani kene valamivel az “elmenyt”, ne rettegj meg jobban.

2020. aug. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

En egyszer majdnem egy orat bogtem nala, bar meg gyerekkent, mikor fel kellett vagni az inyemet. Szerencsere tunderek voltak, az egesz nem tartott volna tovabb tiz percnel, de nagyon-nagyon feltem. Az asszisztense meg mar azt se tudta, milyen matricat meg ilyen kis cuccokat adjon nekem utana, pedig nem voltam mar kicsi... :D

Ha igy viselkedik veled, meg hagyd ott. Van meg jopar fogorvos.

2020. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sírtam, bár majdnem. Nem igazán hatott az érzéstelenítő, azt hittem ott halok meg. A doki kezét szorongattam, de ő sem szólt semmit. Ha ilyen bunkó volt, menj máshoz.
2020. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi hogy ennyien írtatok. Én igazából gyorsan túljutottam a drámán. Mire lezsibbadt a fél arcom már teljesen meg is nyugodtam. Tehát nem hisztiztem neki órákig.

Az orvos váltásban bizonytalan vagyok. Ez egy magán orvos, jónak is mondják és még vissza is kell mennem párszor ezzel a fogammal... Gondolkodom rajta.

2020. aug. 25. 09:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Maganorvos?! Te jo Isten!!!

Ez persze megengedhetetlen allami keretek kozt is, de hihetetlen.

2020. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha maganorvos, azonnal ott hagyni!!!
2020. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát, lehet, hogy nem hagynám ott rögtön, talán neki is csak rossz napja volt. De azért nem normális, hogy így leteremtett. Nagyon sokan paráznak a fogorvostól, most mégis mi van abban, ha elsírod magad? Maximum pár perc mehetett el vele. Én azt várnám a fogorvosoktól, hogy tekintettel arra, mennyien félnek elmenni, vegyék a fáradságot és jól kezeljék az ilyen helyzeteket. Így is eléggé probléma, hogy sokan azért nem mennek el, mert félnek, nem kell ezen még rontani.


Na, most én is jól leszóltam szegény orvost, bár ő legalább nem hallja...

2020. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as, igazad van, lehet én voltam már aznap a sokadik hisztis picsa aztán elege lett. :))) amúgy nem ment el vele idő hiszen alapból várni kellett pár percet hogy hasson a cucc. Azalatt összeszedtem magam.
2020. aug. 25. 16:20
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, mert fájt, hanem mert kiderült, hogy hiába kezeljük a fogat már Isten tudja, hány hónapja, lehet, hogy nem menthető. Na ott könnybe lábadt a szemem, a doki ezt látta és hatalmas tapintattal inkább tovább nézte a röntgenképet a monitoron. Végül további hosszadalmas kezelések után sikerült mégis megmenteni, de ott, akkor, nagyon hálás voltam ezért a tapintatért.

Fájdalomtól még nem sírtam fogorvosnál, én inkább érzelmi síró vagyok. De abban is biztos vagyok, hogy ha így viselkedne velem a fogorvosom, ahogy veled a tiéd, nem mennék hozzá vissza, legyen akármilyen jónevű is.

2020. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!