Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért rohadt budos a szám?

Miért rohadt budos a szám?

Figyelt kérdés

20/L

Lassan 4 éve teszem fel a hasonló kérdéseket. Nagyon szomorú vagyok, depressziós. Hiaba mosom meg napi 4x akar a fogaim, irtó budos a szám a nap 24 órájában. Fogmosás után is undorito savanykás íze van.

Rövid leszek nagyon. Volt gyomortukrozesem, azt mondtak minden rendben, kioperálták a manduláimat. Rendszeresen látott fogorvos.

Mi lehet ez? 😭 Nagyon-nagyon szomorú vagyok.

Foleg reggel, amikor kinyílik a szemem, el tudnám magam hányni attol az iztol.. Tele van a szám nyalkaval, alig meg a nyeles. Emellett meg undorito ízű :(((((

Azon is gondolkodtam hogy öngyilkos leszek.



2020. aug. 30. 07:44
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Azon nem gondolkoztál, hogy nyelvet moss? Még egy könyvben olvastam hogy a nyelv csinálja a szájszagot. Az hogy igaz e vagy sem, kitudja :D
2020. aug. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Rossz emésztés is lehet. Nem feltétlen gyomor, inkább bél eredetű. Amikor az anyagcsere nincs rendben.

Étel intoleranciára esetleg még érdemes lenne egy vizsgálatot végeztetni.

2020. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne gyomorsavcsökkentőt egy hónapig kipróbálni. Ha javul a panasz akkor van refluxod. Gondolom nyelőcső pH-t nem mértek.
2020. aug. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
48%

Magan gasztroenterologiat neznek, a neten arlista is szerepel, es hogy milyen vizsgalatok vannak. Bar konzultaciora mennek.

Tudom, penz, de ha valamire, akkor erre koltenek. Allami egeszsegugyben ra vannak kenyszeritve, hogy ne nagyon kuldjenek, ha nem log a beled.

2020. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
Szia nekem ugyanez 2 éve kezdődött és refluxom van irtó büdös a szám egésznap és mar a fszom kivan, nincs rá gyógyszer szóval én csak a műtétben bízok :)
2020. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Magankilinkán voltam mindig. Gyomortukrozest is ott csinaltak de minden rendben ilyen teren .... Tobb savcsokkentos kurat is vegeztem.

Ha reflux lenne, azt mondta a doktorno hogy latszana a felvetelen hogy nyitott a gyomorszaj, de rendben volt.

Plusz, ezen kivul semmilyen mas tunetem nincs: gyomoregesem soha de soha nem volt, nem faj a gyomrom, szekletem normalis, hanyinger szinte soha.

Utolso, neked ezen kivul milyen tuneteid vannak még?

2020. szept. 4. 08:25
 17/32 anonim válasza:
Nekem "csak" ezek vannak: gyomorégés, nagyon büdös szájszag, nyitott gyomorszáj, ennyi pont elég ahhoz hogy elvegye az életkedvem. Nálam az a baj, hogy nyitott gyomorszáj miatt a szagok felkerülnek a nyelöcsövön keresztül a szájba és igy nagyon büdös, engem maganklinikan tukroztek és ott derult ki ez, most is szedek mindenféle savcsokkentöt de ez nem fogja bezárni a záróizmom :)
2020. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
A te altalad leirtak alapján neked is a gyomrodban lesz a baj valoszinuleg
2020. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Én is arra tippeltem hogy nyitott a gyomorszajam... De amikor vege lett a gyomortukrozesnek és hallottam az eredményeket (tehát hogy ilyen teren semmi bajom)... egyik szemem sírt (mivel gondoltam végre meglesz a problema gyokere), masik nevetett (merthogy jó a zaroizom)..

Uj megfigyelés egyébként hogy úgy erzem hogy az orrom felől jon a szag. Azaz hátulról a torkombol, de fentről. Nagyon sokszor beszelek orrhangon, az orrom mindig tele valadekkal. Lehet ez a baj? Kiskoromban minden nap folyt belole a ver, ezt mára mar kinottem, de erre itt van a rossz szag/íz

2020. szept. 4. 22:53
 20/32 anonim válasza:
Mindenesetre meg lesz oldva mert az orvosok azért vannak h megoldják :) sok sikert
2020. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!