Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért rohadt budos a szám?

Miért rohadt budos a szám?

Figyelt kérdés

20/L

Lassan 4 éve teszem fel a hasonló kérdéseket. Nagyon szomorú vagyok, depressziós. Hiaba mosom meg napi 4x akar a fogaim, irtó budos a szám a nap 24 órájában. Fogmosás után is undorito savanykás íze van.

Rövid leszek nagyon. Volt gyomortukrozesem, azt mondtak minden rendben, kioperálták a manduláimat. Rendszeresen látott fogorvos.

Mi lehet ez? 😭 Nagyon-nagyon szomorú vagyok.

Foleg reggel, amikor kinyílik a szemem, el tudnám magam hányni attol az iztol.. Tele van a szám nyalkaval, alig meg a nyeles. Emellett meg undorito ízű :(((((

Azon is gondolkodtam hogy öngyilkos leszek.



2020. aug. 30. 07:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégésznél is voltál? Mandulakövek tudnak még ilyet csinálni.
2020. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Voltam, igen

Kioperáltattam a manduláimat is kb 2 éve, de nem javult

Az orrom állandóan tele száraz váladékkal egyébként, nehezen lélegzem sokszor

2020. szept. 6. 17:41
 23/32 anonim ***** válasza:
Szia. A probléma még fennáll? Esetleg valakit meg kellene kérni, aki közel áll hozzád, hogy néha szagolja meg a leheleted, ha ő nem érzi, akkor szerintem inkább beképzelt probléma, az is lehet, hogy pszichológus segítségét kellene kérni!
2020. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak is köszönöm!

Kérdeztem már családtagoktól, mondtam hogy teljesen őszintén válaszoljanak. Mindig azt mondták hogy bolond vagyok meg hogy semmi bajom... de félek hogy szégyenlik megmondani az igazat.

Öcsémnek is mindig mondtam mondja már meg. Sosem mondta hogy büdös a szám, akárhányszor odaraktam megszagolni... De remélem nem azért kamuzik hogy nyugtasson :(


Amúgy ma vettem észre hogy nem is annyira a szag a rossz, hanem maga az íz a számban. Nyelvemen a váladék szerűség. Ha felemelem a nyelvem és nem érzem azt az ízt ami rajta van, már nem is érzem a szagot sem. Viszont mikor megértem azt az ízt... borzalom.

2020. okt. 6. 23:40
 25/32 A kérdező kommentje:
Tehát lehet csak én érzem a “szagot” mert úgye én érzem belülről az ízt. Nem tudom :(
2020. okt. 6. 23:41
 26/32 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a reggeli szájszag normális. Szerintem már azt az ízt is beképzeled magadnak. Esetleg volt fiúd aki szóvá tette?
2020. okt. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Volt 2 fiúm 4 év alatt... Nem volt hosszú kapcsolat, nem tették szóvá. Most is van egy pár aki be akar próbálkozni, de szerintem érezték már (ha van szag)... ennek ellenére még mindig bepróbálkoznak. Pedig én nem jönnék helyükben össze olyan lánnyal akinek szagos a szája:(

Egyszer volt az hogy, egy társasággal borozni voltunk. Utána borzasztóan savanyú íz volt a számban, a barátom meg akart csókolni és mikor próbálta, mondta milyen bor ízed van... nem hagytam neki aztàn.

2020. okt. 7. 08:20
 28/32 anonim ***** válasza:
A bortól alapból savanyú lesz a szájíz. Ha megnyalod a csuklódat, es fél perc múlva megszagolod mit érzel?
2020. okt. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Ha megnyalom, enyhén savanykás szagú marad
2020. okt. 7. 15:20
 30/32 A kérdező kommentje:
Nem epp annyira rossz mint amit a számban erzek, de savanykás
2020. okt. 7. 15:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!