Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog/ fogfàjás-...

Bölcsességfog/ fogfàjás- ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan fáj a fogam. De nem tudom melyik. Annyi biztos , hogy a jobb oldalon. De kisugárzik mindenhova. A bölcsességfogaim elég sz-rul vannak a számban. Szóval, ha azok okozzák a bajt akkor műteni kell. Elmentem egy fogorvoshoz, csinált röntgent, de nem tudott konkrétat mondani, csak annyit, hogy nincs lyukas fogam, meg , hogy két fogam közt gyulladt az íny.


Nyomkodom, kocogtatom a fogaim+ínyem, de nem fáj. Egyszerűen nem tudom, hogy melyik fáj...

azt hittem, ez majd röntgenen kiderül... szóval, ha a bölcsességfogam lenne, akkor nem kéne valami jelét mutatnia a röntgenen? Így mégis melyiket vetessem ki? 2 őt egyszerre tuti nem akarok. Ezután a fájdalom után én már csak max 1- vésést bírok tolerálni:/ csak így honnan tudjam, hogy melyiket kell...? Vagy, hogy egyáltalán tényleg azok okozzák-e...


2020. szept. 4. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Listerine gum therapy
2020. szept. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!