Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Komplikált bölcsességfog...

Komplikált bölcsességfog műtétnél mire számithatok?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult a helyzet, a felső ball bölcsességfogam bevan gyulladva de fent van egeszen az arcüregben jó magasan. Kb ott ahol a 7-es gyökere végetér. Az utolsó fogat a 7est kikelett húzni mert a gyulladás átterjedt rá, amikor kihuzták jött a sok genny kifelé, utána is folyamatosan folyt ki minden nap. Jövő héten műtik ki, de a röntgent nézve annyira magasan van, hogy elsem tudom képzelni hogy szedik onnan ki és mennyire fog az fájni. Emellett még komplikáltabb a helyzet, mert nekem van egy plusz fogam a 10 es az pedig már leereszkedett a bölcsességfog tetejére, szóval 2 fog vizszintesen van egymason a szájüregemben és már erzem, hogy rohad mert igen rosz a szájizem és büdös is a lehelletem. Antibiotikumot is szedek a műtétig. Lehetnek az ilyen műtétnek veszélyei, elvághat az orvos valamilyen ideget?

2020. szept. 5. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ilyen foggal csak jónevű magándokihoz mennék.
2020. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Viszonylag ismert az orvos, környéken ő a legjobb de igy is rettegek.
2020. szept. 6. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is rettegek. Nekem alul az egyik gyulladt be. És majdnem vízszintesen van a számban... szóval vésés lesz... szedem én is az antibiotikumot.

Leírnád melyik dokihoz mész? Már , ha pesti.

Én még nem tudom azt se... köszi!

2020. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem Magyarországi orvos.

Nekem is fekszik jó magasan. Neked mikor műtik?

2020. szept. 7. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Még nem tudom. Orvost kéne találnom/választanom. Ma derült ki, hogy tényleg az okozza a fájdalmaim. Meg amíg a gyulladás megvan addig nagyon hozzá se nyúlnak. Úgyhogy szedem az antibiotikumot ...

És közben rettegek...:’S

2020. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta kb 45 percig tartott elég magasan volt alig találták meg a fogat pedig nagy volt, kitudta szedni egyben. Előlről egeszen hátrefelé a szajpadlásomig fel lett vágva. A műtét igazából nem fájt de rohadt kellemetlen volt ahogy rángatták huzogatták az egész arcom szám környéke telejsen kisebesedett. Nyelni nagyon nehezen tudok. Kaptam flektort. Fájdalom kibirható egyenlőre.
2020. szept. 11. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!