Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek egyszerre vetessem...

Szerintetek egyszerre vetessem ki a jobb alsó+fölső bölcsességfogaimat vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Félek, hogy túl sok lenne az a fájdalom, ha 2 db-ot egyszerre vetetnék ki. Ràadásul műteni, vésni kell.

Viszont jó lenne egyszerre túl lenni rajta... van itt olyan, aki egyszerre 2-őt műttetett ki?


2020. szept. 5. 19:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
És neked segített a fájdalom enyhítésében a műtèt után? Mert nekem alig alig vitte le a fájdalmat, és még ki sem vették... ezért is félek, hogy egy vésés stb. utáni fájdalomra még annyira se fog hatni, ha már most nem igazán segített... antibiotikumot kaptam én is , szerencsére amióta szedem nem fáj.
2020. szept. 16. 22:26
 12/17 anonim ***** válasza:
A Flector por nekem nagyon sokat segített a műtét+húzás után, a jelenlegi (több, mint 2 héttel vagyok a műtét után) csontfájdalmon viszont semmit nem segít, viszont a mostani fájdalom már nem folyamatos. Az első pár napban való jegelés is segített valamennyit, de ezek ellenére is megszenvedtem vele eléggé. Ugyanakkor sokkal jobb, hogy kint van és a jövőben már nem okozhat problémát, szóval szerintem mindenképp vágj bele és bírd ki valahogy. Nehéz lesz az alvás, evés meg úgy általában a létezés, de arra kell gondolni, hogy az csak átmeneti és utána már nem tud begyulladni.
2020. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia. Kérdező, természetes hogy most nem hat a fájdalom csillapító mivel egy rossz fogrol van szó melyben meg elő idegek találhatóak. Ha a fogat kiszedik már ez a jellegű fájdalom nem fog jelentkezni, mivel idegek sem lesznek benne és ha gyulladt a gyulladás is gyorsan megszunik, arra antibiotikumot szoktak adni. De nekem is gyulladt volt mindkét fogam amit műtöttek de csak az egyiknél kaptam antibiotikumot mert a másiknál nem volt olyan mértékű a gyulladás hogy indokolt legyen. Arra a fájdalomra ami húzás, műtét után lesz pedig bőven jó a flector por. Hidd el hatásos és erős gyógyszer.
2020. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszi nektek a bíztató szavakat!

Ugye a gyulladt fogat is el tudja a szuri érzésteleníteni? Mert olyan rémtörténeteket láttam, hogy azt kevésbé és így érezni fogom, amikor csinálják...:-|

2020. szept. 18. 18:33
 15/17 anonim ***** válasza:

Azt mondják sokan hogy nem lehet, de ha magán rendelőben csinaltatod hidd el el tudják erzesteleniteni.

Nekem 2t is el tudtak gyulladtan. És az egyik nagyon gyulladt volt.

2020. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem a műtétkor nem volt gyulladt, így saját tapasztalatom nincs. Férjemnek viszont kettőt is gyulladtan szedtek ki, maximálisan el tudták érzésteleníteni.
2020. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Akkor jó! Köszi mégegyszer! :)
2020. szept. 18. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!