Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog fehérítő gél segít?

Fog fehérítő gél segít?

Figyelt kérdés

van egy doki aki házhoz megy és le veszi a fog mintátad,majd ad neked négy ampullát amiben van a fehérítő anyag!4éjszakát kell rá szánom és látszik a hatás erre megkérdeztem, hogy mennyire hatásos?azt mondta 100%-os ez attól függ, hogy mit eszek mit iszom!

30.000.-ba kerül!Valaki csinált már ilyet?és ha igen meddig tarott vagy mennyire lett fehér a fogad?


2010. aug. 6. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod én hogyan fehérítem a fogamat? Úgy hogy egy fogmosás alkalmával nem egyszer mosom meg, hanem kétszer. :) Vagyis megmosom, öblögetek, kész. Majd ezután ismét. Csak mert első alkalommal a lepedék egy részét szedi le. Utána pedig tovább tisztítod. És napi 2-3 duplafogmosást végzek. Szép fehérek a fogaim, mikor elkezdtem így fogatmosni tök sárgák voltak és kb. két napon belül olyan szép lett mint a nemistudommi. :D
2010. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Úgye nem versz át!?:)

na és milyen fogkrémel mosol fogat?Az számít?:)

ha ez tényleg be jön TE vagy a Legjobb..:)

2010. aug. 6. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is ezt ajánlotta a doki, de az első válaszoló reakciójára mostmár én is kíváncsi vagyok:)
2010. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyéskedek, tényleg bevált nekem. :)
2010. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és általában különböző fogkrémeket használok szóval szerintem az mindegy. Azt vettem észre, hogy ha csak egyszer mosom meg épphogy leszedi a lepedéket, de nem tud fehéríteni a fogkrém és mélyebben tisztítani. Ezért mikor másodjára mosom sokkal finomabban habzik, egészen más érzés is. Remélem nektek is beválik. Előző voltam. :)
2010. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt ki fogom próbálni, de ha nem válna be akkor megyek a dokihoz!:)
2010. aug. 7. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!