Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehetnének szép fehérek...

Hogyan lehetnének szép fehérek a fogaim?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy hónap elején volt egy nagyon csúnya mandulagyulladásom, mindenféle hólyagok voltak a számban...1,5 hete múlt el.. és hát elhanyagoltam a fogmosást, a fájdalom miatt. Csak szájvizet használtam.

Tudom, hogy szégyen, és igénytelenségre utal.. megbántam rendesen, és most szenvedek ettől.

1 hete tényleg minden reggel-este + főétkezés után mosom a fogamat alaposan, de egyszerűen nem lesz fehér.

Alapból nem rikító fehérek a fogaim, (anyukámnak sem) de azért nem szokott ilyen lenni.

Örökre búcsút mondhatok a szép fogaknak, az átkozott 2 hét miatt? :(


Kérlek ne hurrogjatok te, csak valami tanácsot szeretnék..


2015. aug. 29. 16:44
 1/4 valaki200214 válasza:
fehérítős fogkrém. de ha azt használod és nem segít, akkor menj el foorvoshoz, hátha tud valamit kezdeni a fogaiddal
2015. aug. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Használj banánhèjat . Fogd meg ès a belsejèvel dörzsöld meg a fogaid.
2015. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy ha van "felesleges" 30k pénzed. fogorvos professzionálisan kifehéríti. Az viszonyt tényleg látványosan fehérít.
2015. aug. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pénzzel.
2015. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!