Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog körüli ínyfajdal...

Bölcsességfog körüli ínyfajdalom kiterjedhet az arcra és a fülre?

Figyelt kérdés
Már kb. 10 napja fáj az ínyem, főleg, ha beszélek és rágok, fájdalomcsillapító nélkül ki sem bírnám. Ugyanazon az oldalon már az arcom is faj es a fülem is, mi lehet ez?
2020. szept. 18. 02:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem amikor nőtt az egyik bölcsességfogam nem volt helye, tolta az egész fogsoromat. Az ilyen volt.
2020. szept. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem mar rég kinőtt, igaz csak félig.
2020. szept. 18. 03:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Kiterjedhet. Sőt, van olyan, hogy a fejlődő bölcsességfog vízszintesen helyezkedik el, és így oldalra nő. Röntgeneztesd meg, mert ha ez a helyzet, el szokták távolítani, máskülönben megőrülsz a hónapokig tartó szenvedéstől. Ha viszont kiszedték, azonnal megkönnyebbülsz.
2020. szept. 18. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Sajnos a bölcsességfog elég kegyetlen tud lenni ha rosszul nő..

Nekem oldalirányban nőtt és hetekig szenvedtem, az egész fejem megfájdult tőle, beleértve a fogam, fülem, fejem, arcom, úgy kb. minden, zsibbadt egész nap a pofám és bírhatatlan volt, még fájdalomcsillapítóval is. Szóval igen, kiterjedhet. Ajánlott a fogorvos, mint ahogy az előttem lévő is írta, eltávolítják ha úgy van.

2020. szept. 18. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem jól nőttek, és szintén fájt a fülem is. Igaz, végül ki kellett húzni, mert lyukas volt. Még a szemfogamba is előresugárzott a fájdalom, minden rossz volt.
2020. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Par eve mar ki akartam vetetni, mert elkezdte összenyomni az also fogsorom, de az orvos azt mondta, hogy csak félig nőtt ki, felesleges kivenni. Csak erős fajdalomcsilapitóval bírom ki mar 2 hete.
2020. szept. 19. 17:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fájt, én kaptam rá valami gyógyszeres csíkot. Menj vissza, hogy mi a helyzet vele. Nem lehet fájdalomcsillapítón sem élni, nem értem, eddig miért nem mozdultál.
2020. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a mandulam is begyulladt tole. Rontgeneztesd meg, ha meg teneg rosszyl all akkor ki kell muteni. Inkabb fajjon egy hetig de utana ne legyen vele tobb problemad.
2020. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Wow nem is emlékeztem hogy mikor írtam ki ezt a kérdést. Rossz látni hogy már ilyen régen. Azóta már voltam fogorvosnál, semmit sem csinált vele, azt mondta, hogy ez bármikor előfordulhat. Ehhez képest már majdnem két hónapja fáj. Még a mai napig is úgyhogy sokszor csillagokat látok tőle…
2020. okt. 28. 17:30
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem el kellene menned magánba, és kiműttetni. Nyilván nem olcsó, de röntgennel együtt olyan 36 000 Ft-ból kijön talán (Budapesten), de valahol lehet 25 körül is. Én biztos nem szenvednék ennyit, persze megértem, ha nincs ilyen anyagi helyzeted és csak sztkba tudsz járni.
2020. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!