Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog húzás , hogyan...

Bölcsességfog húzás , hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Sajnos , ki kell húzatni a bölcsességfogamat, nézegettem magán szájsebészeten, van olyan , hogy lehet éber szedáciot kérni, az mit takar, vagy , hogyan kell elképzelni ? Valakinek tapasztalat?

2020. szept. 9. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges a boditas, helyi erzestelenites mellett is siman kiszedi a doki, ha erti a szakmajat. Nem kellemes, de nem is fogsz belehalni.
2020. szept. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vantel ***** válasza:
16%
Ha utána terhes leszel vagy a pukizás nem olyan magas hangú akkor pech.
2020. szept. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

2 szuri, 10 perc pihi (amíg hat), aztán benyúl, és 1 másodperc az egész. Legalábbis nekem így zajlott másfél éve. Meg is kérdeztem az orvost miért veszi le a kesztyűt, ekkora a baj? Majd közölte kihúztam :) én meg beleépülve a székbe pislogtam csak.

Kitartást, és kívánok neked is ilyen gyors és fájdalommentes húzást!

2020. szept. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem műtéti úton tudták csak kiszedni. Nekem 1 órás volt az első és 20 perc a második.

Sima helyi érzéstelenítés volt csak de nem fájdalmas egyáltalán. Kellemetlen de csak a helyzet h ott hátul turkalnak a szádba stb.. Meg ahogy feszitik de nem fáj.

2020. szept. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap húzták. Magánklinikán, az orvosom nem magán de átküldött egy magán klinikára, hogy húzassam ki ott. Nem volt kibírhatatlanm, de egyben kellemes se. Első húzásom egy gennyes gyökerű fog volt, az sokkal rosszabb volt.


15p alatt ki is vették kb. Teli szúrkáltak érzéstelenítővel, csak erős nyomást éreztem amikor valami csavarhúzó szerűséggel feszegette és az fájt csak, amikor törött a gyökér. Végül összevarták és jöhettem is haza. Nem volt olcsó mulatság, olyan 35 ezer körül fizethettem (105€)

2020. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!