Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy orvosi fogfehérítés...

Egy orvosi fogfehérítés mennyibe kerül körülbelül?

Figyelt kérdés

Be sárgultak a fogaim, szeretném őket fehériteni. Ez fogorvosnál mennyibe kerülne?

Tudom hely függő de azért mégis? Körülbelül mennyire tartós?



2020. szept. 23. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

69.900 Ft


[link]


Tudod, google a barátod

2020. szept. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, én is rá kerestem de csak Budapesti rendelőket vagy egyéb rendelőket adott ki:) de ezekből sajnos egy sincs közel. :/
2020. szept. 24. 00:31
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Beirod hogy fogorvos vagy magan fogorvos, es utana a varost, ahol laksz, vagy ami a legkozelebb van. Szinte az osszes fogorvos csinal fogfeheritest is, az arlista pedig fent lesz az oldalan, kizart, hogy ne talalnal egy hozzad kozel levot sem. Probalkozz, nem olyan nehez ez.
2020. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ami kicsit olcsóbb, de véleményem szerint megéri az a WhiteLine fogmatrica. Tudom, hogy a fogorvos volt a kérdés, de nekem ez is bevált. Évente/ két évente használom és max 10.000 Ft a 10 napos kúra. Persze függ a kávé- és dohányzási szokásoktól. Érdemes peroxid menteset választani. Szerintem mindenképpen próbáld meg :)
2020. szept. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És hol lehet olyan matricát kapni? 😅Nem nagyon értek ezekhez:)
2020. szept. 27. 03:15
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Írd be a keresőbe, és rendeld házhoz!:) Az a legegyszerűbb.
2020. szept. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!