Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzásnál a fogorvos oda...

Foghúzásnál a fogorvos oda adja a fogam vagy elveszik tőlem és megsemmisítik?

Figyelt kérdés

Ha ki húzák a fogam akkor a fogorvos ide adja majd a fogam papírzsebkendőben vagy elveszik tőlem?


Szeretném hogy ide adják a fogam mert szeretném egy gyufás dobozban eltemetni megsíratni picit ,mivel mégis csak az én fogam és rengeteg emlék fűződik hozzá.


Persze nem akarok túlzásba esni mivel van aki a kezét lábát veszti el én nekem csak a fogam fogják amputálni.



2020. okt. 5. 19:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szájsebész több darabban szedte ki a fogam. Gondoltam rá hogy haza hozom, de amikor elmondta hogy el fogja vágni akkor eltettem róla. Amúgy jól nézett ki, gyökérkezelve volt és szépen betömve. :)

Nekem is nehéz volt lelkileg, mert sokáig küzdöttünk ezért a fogért az orvosommal, de sajnos nem lehetett megmenteni.

Egyébként a húzás közben a szájsebész mesélt nekem az implantációról, így onnantól kezdve csak a jövőre gondolok. Ez segített hogy túl legyek a veszteségen mert már látom hogyan lesz kezelve a fog hiány.


Azért egy kérdést megér ha ragaszkodsz hozzá, legfeljebb azt mondja hogy nem, nagyobb baj nem történhet. Esetleg fotózd le ha nem hozhatod haza, és a képet tedd el emlékbe.

2020. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Vagy pedig ékszert kellene csinálni belőle vagy valami kis tárgyat.
2020. okt. 5. 20:59
 13/20 anonim ***** válasza:
84%
Na jó, remélem csak trollkodik a maffiázós válaszoló... Google által feldobott első webshopban 6 db 28 fogas akrilát (műanyag) műfog garnitúra 2500 ft, magyarul 15 ft / műfog! És még színárnyalat szerint is lehet válogatni! Szóval nyilvánvalóan nem érné meg maffiát építeni kihúzott fogakkal való kereskedelemre.
2020. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
29%

13.


Az általad nézett olcsó műfogsorok az alacsonyabb keresetűeknek készült. Aki meg tudja fizetni-és hozzá tud jutni- az igenis megveszi a drágább, valódi fogakból készült műfogsorokat. Szerinted a sok budai elit nyugdíjas szája mivel van tele? Nézz csak meg egyet-kettőt ahogy szándékosan hergeli a tömeget az ilyen fogsorok feltűnő cuppogtatásával.

2020. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ez valóban így van hiszen nem mindenkinek a szervezete fogadja el az implantátumot idegen anyagot ,van akinek a szervezete kilöki az idegen anyagot és ezért csak valódi emberi foggal lehet pótolni a hiányzó fogat.
2020. okt. 5. 21:42
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem adjuk oda, mert fertőzés veszélyes a vér miatt. Ez állami ellátás. Ritkán, odaadjuk mégis nagy titokban, pl. Teljesen ép bölcsességfogat, vagy tejfogat,

de szuvas, lyukasat nem szabad. Persze, ha valaki ennyire ragaszkodó, mint te és kéri előre szépen, illetve egyben kijott, akkor elcsempeszem neki.

2020. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
76%
15,a startreck melyik epizodjabol szedted ezt?!? :D
2020. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

#15


A valódi emberi fog is idegen anyagnak számít, ha nem a sajátod.

2020. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
3 éve huztak nekem,(remélem utoljára) kértem a dokit előtte,hogy meg sem mutassa!hallottam mikor koppant az inox vödörbe. nagyon ügyes volt a doki! onnan tudtam hogy kinnt van, hogy hallottam koppanni!ilyen alapon elkérhetnéd a fodrásztól a levágott hajad!
2020. okt. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jók ezek a válaszok 😂😂✌
2022. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!