Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van Miskolcon jó szájsebészet...

Van Miskolcon jó szájsebészet bölcsességfog eltávolításra?

Figyelt kérdés

Sok helyen sokfélét láttam már. Jelenleg gondolkodok az állami szájsebészet (amiről azt hallom, hogy hentes), vagy a magán közt (ahol meg foganként 30-45 000 Ft-ot is elkérnek, én meg annyit nem fizetnék ki darabjáért. Eddig csak egy jött elő félig-meddig. Az idő szorít, el kellene döntenem ezt. Nem tudom, a megyei kórházba milyenek? Rémtörténeteket is hallottam, meg azt is, hogy semmi gond nem volt. Nem szívesen kísérleteznék. Van olyan jó magán szájsebészet, ahol nem horrorak az árak (a legtöbb honlapon semmilyen árat nem találok)?

Sajnos eddig ez a kettő volt: horror munka (állami), vagy horror ár (magán). Valamilyen kompromisszumos megoldás lenne jó...



2020. okt. 6. 01:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Dr. Vasas Richárd

Kb 15e-ert húz fogat, nagyon jól dolgozik. Rettentő alapos

2020. okt. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, foglalkozik szájsebészeti feladatokkal? Tudnál adni elérhetőséget/weboldalt?
2020. okt. 6. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!