Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kezelés miatt lassan egy...

Kezelés miatt lassan egy hónapja nem rágok bal oldalt. Attól tűnhet 'idegennek'minden fogam?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónapja kezelnek egy fogamat a baloldalon. Nem fájt, csak nem akartam, hogy jobban letörjön,ezért a másik oldalon rágtam. Hétfőn kész lett ez a rágófogam és ahogy azon az oldalon elkezdtem ismét enni, olyan mintha az összes bal oldalon lévő fogam egy kicsit idegen érzés lenne. Tudom furcsán hangzik ez jobban nem tudom megfogalmazni de hasonlót érzett már vki? Nem fájdalom
2020. okt. 8. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen ismerem az érzést. Újra meg kell szokni a rágást. De amúgy lehet attól is mert esetleg a tömés vagy korona vagy amit éppen kaptál a fogadra az kényelmetlen.

Ha pár nap múlva se múlik az érzés akkor én gyanakodnék ez utóbbira.

2020. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!