Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valamilyen eljárás arra,...

Van valamilyen eljárás arra, hogy kisebbek legyenek a fogaim?

Figyelt kérdés

Nagyon nem vagyok ezekkel képben, fogorvoshoz járok félévente, de talán ez inkább fogtechnikus dolog...

Szóval a metszőfogaim mindig is zavarták, nagyon, nemrég egy icipici darabka is letört, nem feltűnő, de engem nagyon zavar.

Milyen lehetőségek vannak arra, hogy rövidebbek legyenek?

Köszönöm a válaszokat!



2020. okt. 10. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

tuti nem piszkálnám meg ezért. Ekkora, hozzád tartozik, inkább ez, csak egészséges legyen.

Persze, szétbombáztathatod, és rakathatsz rájuk koronát, de jó nagy hülyeség lenne.

2020. okt. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hidd el idövel kisebbek lesznek, én meg az kivánnom bárcsak hosszabb lenne mert elvicsorogtam, és most csak akkor látszodnak ha füllig vigyorgok ...


biztos, hogy ezt akarod?

2020. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tanuld meg elfogadni magad. Ne nyúlj hozzájuk. Nem tudom van-e erre valami eljárás, de ha elcseszik véletlenül, kirohadnak, örökösen fájnak, és ki kell húzni, és az jobb lenne? Én örülnék, ha a fogaimmal minden rendben lenne, és csak annyi lenne a bajom, hogy nem esztétikusak :D
2020. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!