Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás "tünet" nélkül...

Foghúzás "tünet" nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés
Szóval van egy gyökérkezelt fogam, ami már lassan egy éve, még a tömés után is gyulladásban van. A hajam egyre jobban hullik. Csak ma eddig 400 szálat számoltam meg. És még hajat is fogok mosni. Emellett nagyon fáradtnak és gyengének érzem magamat. Szinte teljesen biztos vagyok benne hogy gócos a fogam. Ha elmegyek egy fizetős dokihoz akkor ő kifogja nekem húzni? Vagy tovább küld még vizsgálatokra. Igazából nekem azokra se idő, se pénzem nincs. Csak szeretném kihúzatni a fogam.
2010. aug. 8. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Húzasd ki a p*csába, már bocsánat a kifejezésért, de ilyenkor tényleg nem érdemes cicázni ezzel. Kihúzatod, megszűnik a gyulladás, és nagy esélyed van hogy a hajhullás is. Használj emellett csalánsampont. Sokat segít.
2010. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jah és bocsánat lemaradt: ha úgy mész be a dokihoz, hogy doki húzza ki a fogamat, akkor nem fog nemet mondani, megcsinálja. Ha a körzetedhez tartozó dokihoz mész, akkor ingyen van, ha nem, akkor fizetni kell érte.
2010. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!