Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek fogsort építettek...

Akinek fogsort építettek mennyi idő volt mire elkészült? És mennyire jött ki pénzben a végére?

Figyelt kérdés

Én is szeretnék majd szép fogsort építtetni. A 30 évem alatt innen-onnan letörtek a fogam szélei. Már nem olyan szép fehérek mint még évekkel ezelőtt. Megszeretném szépen csináltatni és jó lenne ha tudnám kb milyen összegre számíthatok.

Válaszokat előre is köszönöm.



2020. okt. 15. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4,3 volt mindenestül. Fél év volt a folyamat elejétől az hogy már fent van és nem kell rajta igazítani.
2020. okt. 15. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mármint 430ezer? Milyen folyamattal jártak el? Teljesen nulláról építették a fogsorod?

Részleteznéd kérlek?

2020. okt. 15. 03:49
 3/8 anonim ***** válasza:
430-ba maximum 3db pótlás fér bele.
2020. okt. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4.3 millió
2020. okt. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Uristen, hol laktok, hogy ennyi volt???vagy mi ez??

Nincs korona, hid ,csak implant?

2020. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most járok maszekhoz rendbe hozatni a fogaimat. A felső négy metszőfogamra cirkon korona fog kerülni, mert már többször eltörtek. Ez mindennel együtt 660 ezer lesz. Van hátul négy foghiányom és régi cserélendő tömések. Az már pluszban 1 millió felett lenne...
2020. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jézusom ezek valid összegek?? Nekem van körülbelül 3 lyukas fogam. Hátul a bölcsességfogam nagyon lyukas az szerintem húzós lesz. nem menthető. A többi viszonylag jó állapotú de koppottak és már nem szép fehérek. Nem tudom mi a dolgok menete. De az járható hogy mondjuk bizonyos formára lecsiszolják vagy reszelik a fogaim és úgy felkoronázzák? Hogy csak mosni kelljen majd és többé remélhetőleg ne legyen gondom vele.
2020. okt. 15. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:

"Hogy csak mosni kelljen majd és többé remélhetőleg ne legyen gondom vele."

Ha csak koronát raknak rá akkor folyamatosan gondjaid lesznek vele. Első pár év talán oké utána jönnek a problémák folyamatosan. Én ezért is döntöttem, hogy menjen mind és állkapocs implantátumokat rakatok be helyette. Igaz nálam már kialakult a fogágyi betegség, több rossz fogam volt, de így megelőzhető a fogínysorvadás. Azóta semmi panaszom, drótot tudnék vágni vele. A fogpótlás soha nem volt olcsó, ha minőségi munkát akarsz akkor meg pláne zsebbenyúlós. De pl Szerbiában 30-40%-kal olcsóbb mint itthon, csak oda kijárkálás problémás sokaknak, én mondjuk itt élek Szegeden, ez itt nem volt akkora gáz.

2020. okt. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!