Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek fogsort építettek...

Akinek fogsort építettek mennyi idő volt mire elkészült? És mennyire jött ki pénzben a végére?

Figyelt kérdés

Én is szeretnék majd szép fogsort építtetni. A 30 évem alatt innen-onnan letörtek a fogam szélei. Már nem olyan szép fehérek mint még évekkel ezelőtt. Megszeretném szépen csináltatni és jó lenne ha tudnám kb milyen összegre számíthatok.

Válaszokat előre is köszönöm.

okt. 15. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4,3 volt mindenestül. Fél év volt a folyamat elejétől az hogy már fent van és nem kell rajta igazítani.
okt. 15. 03:46
 2/8 A kérdező kommentje:

Mármint 430ezer? Milyen folyamattal jártak el? Teljesen nulláról építették a fogsorod?

Részleteznéd kérlek?

okt. 15. 03:49
 3/8 anonim ***** válasza:
430-ba maximum 3db pótlás fér bele.
okt. 15. 05:18
 4/8 anonim ***** válasza:
4.3 millió
okt. 15. 06:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Uristen, hol laktok, hogy ennyi volt???vagy mi ez??

Nincs korona, hid ,csak implant?

okt. 15. 09:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Most járok maszekhoz rendbe hozatni a fogaimat. A felső négy metszőfogamra cirkon korona fog kerülni, mert már többször eltörtek. Ez mindennel együtt 660 ezer lesz. Van hátul négy foghiányom és régi cserélendő tömések. Az már pluszban 1 millió felett lenne...
okt. 15. 18:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Jézusom ezek valid összegek?? Nekem van körülbelül 3 lyukas fogam. Hátul a bölcsességfogam nagyon lyukas az szerintem húzós lesz. nem menthető. A többi viszonylag jó állapotú de koppottak és már nem szép fehérek. Nem tudom mi a dolgok menete. De az járható hogy mondjuk bizonyos formára lecsiszolják vagy reszelik a fogaim és úgy felkoronázzák? Hogy csak mosni kelljen majd és többé remélhetőleg ne legyen gondom vele.
okt. 15. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:

"Hogy csak mosni kelljen majd és többé remélhetőleg ne legyen gondom vele."

Ha csak koronát raknak rá akkor folyamatosan gondjaid lesznek vele. Első pár év talán oké utána jönnek a problémák folyamatosan. Én ezért is döntöttem, hogy menjen mind és állkapocs implantátumokat rakatok be helyette. Igaz nálam már kialakult a fogágyi betegség, több rossz fogam volt, de így megelőzhető a fogínysorvadás. Azóta semmi panaszom, drótot tudnék vágni vele. A fogpótlás soha nem volt olcsó, ha minőségi munkát akarsz akkor meg pláne zsebbenyúlós. De pl Szerbiában 30-40%-kal olcsóbb mint itthon, csak oda kijárkálás problémás sokaknak, én mondjuk itt élek Szegeden, ez itt nem volt akkora gáz.

okt. 15. 20:26

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!