Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy egy héttel a...

Normális, hogy egy héttel a fogtömés után is fáj?

Figyelt kérdés
Igazából nem is tudom, mi fáj konkrétan, úgy érzem, hogy sajog a fél állkapcsom. Egyrészt a tömött fogam melletti fog fáj, ha harapok vagy már attól is, ha megnyomom a nyelvemmel. Meg úgy érzem, hogy az ínyem is fáj legalább 3 fogam körül. (Két szomszédosban cseréltek tömést, mondván hogy a panorámaröntgenen alászuvasodás látszik.) Ez elmúlik vagy elrontottak valamit? Azt tényleg nem tudom mire vélni, hogy miért fáj az a fog, amihez nem is nyúltak hozzá.

2020. okt. 17. 10:59
A kérdező szavazást indított:
Nem kéne fájnia.
Fájhat pár napot.
Akár több héten át is fájhat, majd elmúlik.
8 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kéne fájnia.
2020. okt. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Estleg pár napot
2020. okt. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hú nekem is ez volt annak idején :S Már gondolkodtam rajta, hogy visszamegyek a fogorvoshoz, mert annyira fájt, még 4-5 nap után is, hogy azon az oldalon képtelen voltam rágni. Aztán pár nappal később varázsütés szerűen elmúlt.

Jobbulást!

2020. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!