Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bölcsességfogak nagyjából...

A bölcsességfogak nagyjából mikor nőnek ki?

Figyelt kérdés
19 vagyok, de se hírük, se hamvuk...

2020. okt. 22. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:

nagyon eltérő lehet...

Nekem volt olyan, ami 16 éves koromban elindult, aztán leállt, és hrmincvalahány évesen kezdett nőni megint...

2020. okt. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen változó. Én 35 éves vagyok, kettő már ki lett szedve, kettő még mindig nő, félig-meddig bújtak ki egyelőre. Sajnos hely azoknak sincsen, úgyhogy ha megindulnak még jobban, és panaszt okoznak majd, azokat is el kell távolítani.
2020. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok, és egy sincs kint. Tavaly lett az egyiknek kint egy kis pici része, de ennyi.
2020. okt. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok még egy se nőtt ki. Van akinek sose jön ki. Viszont mondok még erdekesebbet. Még van tejfogam 1db 🤭
2020. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Egyébként érdemes csináltatni egy panorámaröntgent a szájüregről, az megmutatja egyértelműen, megvannak-e egyáltalán, és ha igen, akkor hol, milyen állapotban. Ha még nem bújtak ki egyáltalán, akkor igazából csak így lehet kideríteni az állapotukat és a helyzetüket.
2020. okt. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28 eves vagyok 1 nőtt ki. Remélem nem nő ki a többi.
2020. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

41 vagyok. Egy sem nőtt ki.

Járok rendszeresen fogorvoshoz, más miatt volt már panoráma röntgenem is. Nem mondták soha, hogy bármit kéne vele csinálni.

2020. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem huszonéves koromban nőtt ki az egyik.
2020. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, már évek óta ki van nővé 3, az utolsó most nő csak nem a helyén, hanem kintebb a szajüreg felé és így szépen lyukat döf bele. Nem kellemes, talán húzatni is kellene de én a szájlyukat választom. Másik 3-mal semmi gond nem volt, észre sem vettem hogy nőnek, egyik konkrétan őrlő helyett van hasznosítva, mert az azelőtti fogat ki kellett húzni sajnos, így gyönyörűszépen benőtt a helyére idővel.
2020. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!