Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig hat az antibiotikum? B...

Meddig hat az antibiotikum? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nov 2.án lesz egy foghúzásom és előző héten mondta a fogorvos , hogy szedjek augmentint (875) egy hétig 2x1be.

A kúra utolsó adagját tegnap vettem be.(23.án)

A kúra alatt szépen lement a gyulladás , elmúlt a fájdalom , viszont van még egy hetem a foghúzásig.

Kérdésem az lenne , hogy szerintetek ez alatt az egy hét alatt (most , hogy elfogyott az antibiotikum) visszajöhet a gyulladás és a fájdalom? Egy szuvas fog okozza a problémát. Józan paraszt ésszel arra tudnék gondolni , hogy újra lesz gyulladás és fájdalom mert egy szuvas fogról beszélünk. A fogorvosom álláspontja , hogy sajnos ezt egy orvos se tudja megmondani , hogy lesz-e újra gyulladás és fájdalom. Annyit mondott , ha újra lesz akkor ír még fel.

Kérdésem az lenne , hogy szerintetek lesz újra gyulladás és fájdalom?



2020. okt. 24. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem lehet így tudni előre. De jó erős gyógyszert kaptál, szerintem 1.het alatt nem jön vissza. Nekem a gyógyszertől (antibiotikum) az erős gyulladás 2-3 hónapig is hatásos volt. Vagyis antibiotikum után, csak 2-3.hónap múlva jött vissza a gyulladás.
2020. okt. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudtommal elhúzódó hatású, azaz nem jön vissza addig a gyulladás.
2020. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!