Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 napja nagyon el kezdett...

2 napja nagyon el kezdett fájni a fogam Tegnap reggel el is mentem vele dokihoz aki azt mondta hogy gyökér kezelni kell meg is csinálta ideiglenes tömés van jelenleg benne egy hét múlva kéne vissza mennem De miért fájhat még mindig?

Figyelt kérdés
Normális hogy most fáj ?ejszaka alig bírok aludni .
2020. okt. 30. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyulladasban van, es meg is birizgálta
2020. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor várjak még egy kicsit ?
2020. okt. 30. 11:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha elmész egy műtétre, lesznek posztoperatív fájdalmaid? Természetesen igen. A gyökérkezelés is valójában egy mikrosebészeti eljárás, azonkívül nem várhatod el, hogy a gyulladás csak úgy elillanjon. Néhány napig teljesen normális az érzékenység/fájdalom.
2020. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt tudom ,hogy műtétnek felel meg egy ilyen eljárás!

Csak szerintem az a nem normális hogy ennyire fáj!

minden ideget ilyenkor kiszednek a fogból és ezért állok előtte csak értetlenül.

2020. okt. 30. 13:50
 5/9 anonim ***** válasza:

a fogBÓl igen...

nem körülötte lévő helyekről is, ahol van maga a góc esetleg.

ez sokaknak még táévhit, hogy sose fájhat, ha ki van idegelve

2020. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Normal korulmenyek kozt a vegleges tomesig a gyulladastol fuggoen tobbszor is kitisztitjak, gyogyszeres tomes, es amig nem gyogyult, fajhat is, es nem szabad veglegessel tomni. Illetve nekem azt masnak ki kellett furni, de maszek orvos nem szamolta fel.
2020. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, masnap, elirtam.
2020. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ideiglenes tömés nem fájt, de amióta rendesen betömték, éjszaka nagyon fáj, arra ébredek. Hétfőn tömték be. Keden kell visszamennem, nem tudom, javul-e addig. Metszőfogam, szóval el vagyok keseredve.
2020. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nekem eleve nem hagyta nyitva az orvos pár napra , és állítólag nyitva kellett volna hogy legyen :/

És csak utánna ideiglenes tömést rakni bele .

2020. nov. 1. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!