Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog implantátum tapasztalatok?

Fog implantátum tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ha volt már fogbeültetésed, kerek írd meg a tapasztalataidat. Sokat olvastam utána a neten, de most nem a szakmai leírásra, inkább személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

- melyik fogadat pótolták implantátummal?

- hogy élted meg a beültetést? Tapasztaltál-e valamilyen fájdalmat, kellemetlenséget közben?

- milyen volt a gyógyulás? Hány napig fájt utána? Tudtál-e enni, beszélni, dolgozni?

- fáj-e a varratszedés? És előtte zavaróak-e a varratok?

- az ínyformázó csavar okoz-e fájdalmat?

- a lenyomatvétel hogyan történt?

- mennyire vagy elégedett a korona kialakításával?

- tudsz-e vele rendesen rágni? Úgy mint egy igazi foggal?


Ha csak néhány kérdésre válaszolsz ebből, annak is hálás leszek. :) köszönöm előre is.



2020. nov. 1. 09:48
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nobel, és 700 Euro. (Magyarországon van a doki, osztrák határ mellett. Euróban mondta az árat)
2020. nov. 17. 19:48
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Na, az talán még vállalható. A lényeg, hogy félj belevágni. Hosszútávon csak hasznod lehet belőle!
2020. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Köszi. Anyagiakkal nem lesz gond, gyűjtögettem rá onnantól kezdve hogy megtudtam nem menthető a fogam.

Egyedül a beavatkozástól tartok, hogy nagyon kellemetlen lesz. És persze a fájdalomtól utána.

2020. nov. 17. 21:27
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj tőle. Az érzéstelenítő után semmi gond nem lesz. Ha jó a doki és a cucc, akkor szinte azonnal el fog zsibbadni. Onnantól ez már neki rutin. Szerintem max pár órát fog fájni. Egy Cataflam és ennyi.
2020. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszi. Összeszedem magam lassan aztán kérek időpontot. :)
2020. nov. 18. 14:09
 16/25 A kérdező kommentje:
Kaptam jövő hét elejére időpontot. Nagyon izgulok.
2020. dec. 2. 12:05
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az frankó. Miért izgulsz?:) Nem kell. Nem lesz úgy se jobb, se rosszabb... inkább a következményeire gondolj!!!!

Fel a fejjel, és írj, ha túl vagy rajta:)

2020. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
OK. Köszi. :) majd írok.
2020. dec. 5. 05:17
 19/25 A kérdező kommentje:

Túl vagyok rajta. Csak az injekciók fájtak, de maga a beavatkozás nem volt vészes. :) talán az implantátum becsavarása amit kellemetlennek mondanék a feszítő érzés miatt. De semmi több.


Viszont ahogy kiment a zsibbadás elég erősebb fájni kezdett. Remélem pár nap és elmúlik. :)

2020. dec. 8. 22:19
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Naa!!! Mondtam én. Nem vészes.

Általában pár óra és elmúlik. Pár napig esetleg lehet, hogy kicsit duzzadt lesz, de az varázsütés-szerűen eltűnik. Hogy alakul majd a továbbiakban a dolog? Mit mondott a doki?

2020. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!