Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen árú fogkefét vesztek...

Milyen árú fogkefét vesztek és meddig bírja? Az enyémeket mostanában 2 hét után ki kell dobni. Azért mert 400ft körüli?

Figyelt kérdés
2020. nov. 3. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a Dm saját márkás fogkeféit veszem. 3 havonta ajánlott lecserélni, így 3 hónap után kidobom és azok is csak pár száz forintosak.
2020. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont dm-eset is használtam. Nekem mind közül az volt a legrosszabb.
2020. nov. 3. 13:48
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Láttam néhány embert fogmosás közben, némelyikük úgy sikál, mintha drótkefézne. Szegény fogak, szegény fogkefe! Hát persze, hogy hamarabb kopik.
2020. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sensodyne vagy Parodontax. Drágák, de nagyon jók. És nem kell annyira sikálni a fogat, mintha követ súrolnál!
2020. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elmex Sensitive fogkefét használok. 2 havonta cserélem. A második hónap közepe táján már látom hogy nem olyan szép a sörték vége, de ha nem lennék olyan finnyás, akkor sztem egy hónapot még bírna.
2020. nov. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Curaprox fogkefét használok egy ideje, mert eléggé érzékeny volt az ínyem, drága, de nagyon jó, kb 2 hónap után cserélni szoktam.
2020. nov. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem nyomom rá nagyon és szerintem a technikám sem rossz.


Egy fogam elég rossz helyen áll. Lehet annak a tisztítása teszi tönkre.

Most nézegettem ezt az egy csomós fogkefét is.

2020. nov. 3. 15:28
 8/9 anonim ***** válasza:
500 ft körüli signal puha fogkefét. Nagyon bevált mert nem sérti fel az inyem de mivel nem egyfoma hosszúak a sörtéi hatékonyan tisztít. Dmben vettem. Nem ment töntre 4 hét alatt. De inkább körkörös mozdulatokkal mosd nem sikáld ;)
2020. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az elektromos fogkefére szavazok, gyorsan meg lehet szokni és sokkal alaposabban lehet fogat mosni vele. Mióta ezt használom, sosem vérzik az ínyem se, míg a kézi fogkefével volt, hogy túl dörzsöltem és felsértettem. (pedig a legpuhább fogkeféket használtam mindig)
2020. nov. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!