Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Együtt szedessem ki a bölcsess...

Együtt szedessem ki a bölcsességfogaimat, vagy külön?

Figyelt kérdés
Már csak kettő van meg, de azok is ki lesznek húzva. Egyik bal oldalon alul, a másik jobb oldalon felül van. Egyszerre is megcsinálják tudom, csak később evés szempontjából nem lenne így problémásabb? Ha egy oldalon lennének, akkor bevállalnám.

2020. nov. 8. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Ha két oldalon van, akkor nem csinálják meg egyszerre.
2020. nov. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
en kulon vetetnem ki. mar az eves miatt is, de ha nagyon bedurran akkor eleg lesz eggyel is kinlodnod. nem egyszer ment mar vissza paciens ezzel, gondold el ha veletlen kell benne babralni, ket oldal nagyon fajdalmas egyszerre. nekem az egesz arcom el volt zsibbadva sokaig fajt a fulem is rendesen. ha meg az egesz fejem fajt volna. uhh ne!
2020. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazatok van, köszönöm, én is így gondoltam logikusnak!


Ez meglepő egyes, mert engem maga a dokinő beszélt rá, hogy megcsinálja együtt. :O Néztem is nagyot, hogy szerintem ez nem túl jó ötlet.

2020. nov. 8. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:
3, nekem pont fordítva volt, az se érdekelt volna, ha egy hétig nem eszek, csak tudjuk le. De a doki magyarázta, hogy csak amik egy oldalon vannak, azokat szedik ki egyszerre az általad és a második által írt okokból.
2020. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teljesen jól mondta a dokid. Bőven elég lesz egy oldalon gyógyulni.
2020. nov. 8. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!