Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után idegentest az...

Foghúzás után idegentest az ínyben?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vette ki szájsebész a fogam. Szépen gyógyult az inyem de egy hete észre vettem hogy egy pici hegyes valami belülről böki az inyem. Mintha egyre kintebb jönne. Nagyon érzékeny.

Mi lehet az? Valamit benne hagytak? Vagy fog darab? (valamit fúrt meg vágott ott, ebből gondolom)

Mi a teendő vele?



2020. nov. 10. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogdarab. A szervezeted kilöki, mert nem oda való. Nekem sima húzás után volt ilyen.

Kijött magától. Persze én is sokáig buzeráltam a nyelvemmel, mert idegesített.

De ha nagyon zavar, menj vissza.

2020. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha kijön magától nem megyek vissza. Pont ezért tettem fel a kérdést hogy tudjam feltétlen vissza kell-e mennem. :) ezek szerint nem fontos. Köszi
2020. nov. 10. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Kijön magától, mert a szervezet kilöki. De fájdalmas lehet. Szerintem egy fogászhoz érdemes elmenni. Ott is megoldják, na meg röntgent is tud csinálni.
2020. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. nov. 11. 04:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!