Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogallergiavizsg. A dr. Nő...

Fogallergiavizsg. A dr. Nő szerint negativ, mégis gombócérzés, fulladás, idegentestérzés miota hidat tettek fel. Gégészet, gyomortükr. , paradontologus, szájseb. mütétek!? . Orvosok küldözgetnek mindenhova és tanácstalanság!

Figyelt kérdés
Két éve hidat raktak fel.Kb.fél év mulva gyulladások, gyökércsucseltáv.többször is,mégis fájdalmas,vérző hely a hid alatt.Gégebedagadás,full.érzés,orrnyálkabedagadás,fémes iz,allergiás jelek. Vrtessem le a hidat? Es akkor mit tesznek fel? Hidat meg fogok fulladni!

2015. ápr. 26. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Képzeld, nekem is több hidat tettek fel fél éve és azóta gombócérzés, idegentestérzés, szájszárazság, fémes íz éjjel, gyökércsúcs fájdalom és rossz közérzet, depresszió jelentkezett. A fogorvos nem érti, mossa kezeit, pedig szerintem nem volt elég körültekintő. Kb. 900 ezer Ft-om bánja.
2019. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdeklődöm, azóta van valami fejlemény? Mi változott? Én is hasonló gondokkal küzdök...
2019. dec. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!