Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik Oral-B elektromos...

Melyik Oral-B elektromos fogkefe fej tisztítja legjobban a fogközöket?

Figyelt kérdés
Mindegyik leírását elolvastam és véleményeket is kutattam a neten, de zavaros a kép. Nekem kimagaslóan jó tapasztalatom van fogköztisztításban az elvékonyodó, puha sörtéjű hagyományos fogkefékkel. De az Oral-B fejeknél a hasonlóan elvékonyodó, puha sörtéjű fejnél (Sensi UT) nem a fogköztisztítást emelik ki, azt csak egy másiknál (Flossaction) jelzik.

2020. nov. 17. 17:20
A kérdező szavazást indított:
Cross Action
Sensi Ultra-Thin
FlossAction
Precision Clean
3D White
TriZone
Egyéb (hozzászólásban)
9 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha szabad okoskodnom, a fogközökbe teljesen nem fér be nyilván a fogkefe, azt mindegyik fejjel úgyis külön kell(ene) tisztítani fogselyemmel vagy fogköztisztító kefécskével. Ha külön tisztítod, akkor meg már nem szempont, amit kérdezel.
2020. nov. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ez így van! Fogköztisztításra fogközkefe vagy fogselyem való.
2020. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Erre Philips való. Én azért cseréltem le csak mert más típusú a hangja és az is halkabb, de totál ledöbbentem, hogy a fogó Heim is tiszták lettek. Mindig fogselymeznem kellett elektromos mellett is a sonicare előtt.
2020. dec. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Fogközeim* lettek tiszták, jézusom az autocorrect....
2020. dec. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Mondjuk ez fogsortól is függ. Nekem annyira szorosak a fogaim, hogy még a fogköztisztító kefe sem fér be közéjük, csakis a fogselyem, habár nem is szoktam tisztítani, mert úgy vettem észre, hogy nagyon lepedék sincsen közöttük.
2020. dec. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem a fogaim felső részén lévő kontaktok túl szorosak, a fogselymet óriási meló közégyömöszölni és rendszeresen elszakad, nem beszélve arról, hogy a szükséges nagy erőkifejtés miatt hadd ne írjam le, hogy fest egy ilyen fogselymes kínszenvedés. A villás fogselyemnek is elgörbül a villája, mire sikerül átpréselni a cérnát a szűkületen és ahogy sikerül, persze lendületből továbbszalad és vágja át az ínyemet. Ehhez képest ahogy írtam, az elvékonyodó sörtéjű normál fogkefék bámulatosan jó eredményeket produkálnak, mindent kiszednek, ami beszorult. Jó lenne, ha lenne hasonlóan hatékony elektromos fogkefefej, ami még több helyet elér.
2020. dec. 14. 12:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Oral-B-hez elvi szinten van fogközkefe, de én boltban még sosem láttam kirakva (vidék):

[link]


Hogy mennyire lehet hatékony, sajnos nem tudom.

2020. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem érdemes lenne meggondolni akkor a fogszabályozást.
2020. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez direkt van így, a fogorvosok esküsznek rá, hogy vagy alul vagy felül kb. tökéletesen kell zárnia két fognak, mert ha nincs "kontakt", akkor aztán tényleg minden közészorul.
2020. dec. 15. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!