Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ennyire érzékeny lenne az inyem?

Ennyire érzékeny lenne az inyem?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy szinte minden fogmosásnál vérzik, ha hozzáér a fogkefe, és az az érdekes, hogy mostanában mindig ugyanazon a helyeken, mindkét oldalt ugyanaz a fog, mint a másik oldalt, és kétoldalról. nem akarom elhinni, hogy ennyire "szimmetrikusan" lenne begyulladva. Semmi panaszom nincs rájuk, de talán mióta az eszemet tudom vérzik fogmosáskor. és érzem, hogy érzékeny az inyem, körkörösen nem is "tudok" fogat mosni, mert érzékeny, bár mostanában magamra erőltetem, mert már mint egy hipochonder úgy rettegek, hogy sorvad az inyem 😅 szóval elképzelhető, hogy amúgy semmi baja, szimplán ennyire érzékeny, és megsérti a fogkefe? tényleg semmi panaszom nincs már vagy 10 éve egyik fogamra sem.

2020. nov. 17. 22:51
 1/3 A kérdező kommentje:
olvastam egy részletes cikket a dologról. már csak annyi lenne a kérdésem, hogy milyen termékeket ajánlanátok a gyulladás ellen?😩
2020. nov. 17. 23:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Paradontax(Original)fogkrém segít ebben a kérdésben. Lehet hogy durva a fogkefe sörtéje amit használsz. Még javaslom a nyelvkaparót is ami nem teljesen ehhez kapcsolódik de nagyot lendít a szájhigiénián.
2020. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, kipróbálom mindenképpen
2020. nov. 19. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!