Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan szedhetném ki az...

Hogyan szedhetném ki az ételmaradékot a lyukas fogambol?

Figyelt kérdés

sziasztok. van egy nagyon rossz fogam, ami eléggé szuvas és a közepében van egy mély, vekonyka lyuk. ételmaradék van benne, de sehogy sem tudom kiszedni. fogat mostam, öblítettem, de nem tudtam kiszedni. kipiszkálni nemtudom, mert nagyon érzékeny a fogam. dokihoz 2 hét múlva tudok menni. ha esetleg nemtudom kiszedni az ételmaradékot a lyukbol, mennyire kínos ha így megyek dokihoz?

19/l


2020. nov. 20. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:

2 hét alatt még fel is lazulhat a cucc és kijöhet. De ha így mész se tragédia. Nekem az első hullám kijárási korlátozása alatt esett ki a tömésem. Ugye akkor nem volt fogorvos. Mire eljutottam dokihoz szerintem volt már abban a lyukban egy egész étlap, hiába fogpiszkálóztam és öblögettem. Láttak ők már mindenféle gusztustalanságot, ezen se fognak kiakadni.

Azért öblögess gyakran szájvízzel (pl. Listerine) mert szerintem két hét alatt azért ki fog jönni a cuccmó. :)

2020. nov. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Foggal együtt.
2020. nov. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz belenyúlni, úgy szerintem reménytelen. Kiesett tömés miatti szűk lyukacskát én fogközkevével tisztogattam, de nekem nem volt érzékeny, legfeljebb egy-egy ponton, de oda nem nyúltam.
2020. nov. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!