Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normális hogy lyuk van a...

Az normális hogy lyuk van a kiszedett varrat helyén?

Figyelt kérdés

3 bölcsességfogamat szedték ki a legdurvább a mult heti volt amit hétfőn csináltak, majd egy héttel késöbb kiszedték a varratokat és nyugodtan ettem meg minden de ahogy belenéztem a tükörbe étel maradék votl ott meg miegymás és találtam egy kis nyílást amiben szintén van kaja maradék és nemtudom eldönteni hogy csak simán ilyen a bőr és az ínny belülröl nekem? VAgy szétjött a varrat? MA az étel darabot probáltam fogpiszkálóval eltávolítani az szúrhatta ki az összenött ínyt?

Nem vérzett illetve a lyuk belülröl is olyan mint kivül... lehet hogy csak a szájamnak az oldala fekszik rá és így látom olyannak mintha nyílt seb lenne?



2020. febr. 6. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nem szabad teljesen összevarrni, mert minden esetben keletkezik genny, annak ki kell jönnie. Öblögetni kell Corsodyllal étkezések után
2020. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát mindenesetre ne piszkáld fogpiszkálóval, még elég friss a seb.
2020. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És azzal kifog jönni az ételmaradék belöle? Meg azon az oldalt akkor mennyire ehtek még?
2020. febr. 6. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Én, mikor kiszedték egy ideig nem ettem azon az oldalon, fájt is mondjuk, de így is belement, hogy nem ott rágtam. Ez a Corsodyl ez fertőtlenít inkább, nem fog begyulladni tőle, az ínyt is helyreállítja. Nekem gennyedzett, én kinyomtam a sebből, mert nagyon feszítette, alulról picit megnyomtam és kijött. Azután mindig kiöblítettem.
2020. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!