Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezt a 2 fogat meg lehet még...

Ezt a 2 fogat meg lehet még valahogy menteni?

Figyelt kérdés

Saját felelősségre nézd meg a képet mert nem túl jó látvány

Sajnos félek a fogorvostol és nagyon el van hanyagolva

[link]



2020. nov. 27. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Ha nem lehet megmenteni, akkor is menj el fogorvoshoz. Ne legyél igénytelen.

Én is félek a nőgyógyásztól, mégis elmegyek, mert minél többet halasztom annál rosszabb lesz. Ezt le kell küzdened. Kérj meg valakit, kísérjen el. Kérdezősködj, melyik a legkedvesebb fogorvos a környékeden.

Ne legyél már igénytelen nyuszi!

2020. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el minél előbb, és beszéld meg a fogorvossal. Ő majd elmondja mit tud tenni. Hidd el minél előbb eljutsz annál hamarabb vége lesz ennek, és utána már nem fogsz ezen idegeskedni. Amúgy is a rossz fogak miatt büdös lesz a leheleted.
2020. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, hogy még menthető. Próbálj jó orvost keresni, utána sokkal kevésbé leszel parás :-)
2020. nov. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon féltem de a fájdalom miatt muszáj volt menni. Egy jó magán rendelőt keress és minden rendben lesz. Magam is meglepődtem mennyire más már a fogászat mint mondjuk 15-20 évvel ezelőtt. Semmi nem fájt, pedig gyökérkezelés és húzás is bolt.
2020. nov. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meg lehet menteni, de nem lesz olcsó.
2020. nov. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Noncsi2020 ***** válasza:
Simán meg lehet menteni. Nekem a koronaja tort félig le ,majd elkezett romlani, be is gyullad. De szépen ki tudtak kezelni
2020. dec. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!